Dodatki to bardzo ważny element stylizacji. Odpowiednio dopasowane sprawią, że Twoja stylizacja będzie wyglądać świetnie. Podpowiemy, jakie dodatki są modne i jak ich używać, aby podkreślić swój styl.

Dodatki to element naszej stylizacji, którego nie możemy pominąć. Są one tak samo ważne, jak ubrania, buty i fryzura. Dobrze dopasowane dodatki podkreślą nasz styl i sprawią, że całość będzie wyglądała świetnie.

Warto pamiętać, że dodatki nie mogą być przypadkowe. Powinniśmy dobrać je do reszty elementów stylizacji. Pamiętajmy, że mniej znaczy więcej. Nie powinniśmy przesadzać z ich ilością. Dodatki mają nas wyróżnić, a nie przytłoczyć.

Modne dodatki to przede wszystkim biżuteria. Srebrne i złote kolczyki, bransoletki i naszyjniki to must have tego sezonu. Pięknie prezentują się także korale. Sprawdzą się do codziennych stylizacji, ale także na wieczór.

Dodatkowo modne są także chusty i apaszki. Świetnie sprawdzą się w chłodniejsze dni. Pięknie wyglądają także na szyi. Sprawdzą się także jako element stylizacji wieczorowej.

Nie możemy zapomnieć także o torebkach. W tym sezonie modne są torebki typu kuferek. Świetnie sprawdzą się na co dzień, ale także na wieczór. Torebki kuferki doskonale prezentują się ze stylizacjami wieczorowymi.

Modne są także paski. Doskonale sprawdzą się do codziennych stylizacji. Świetnie wyglądają także ze stylizacjami wieczorowymi.

Pamiętaj, że dodatki to bardzo ważny element Twojej stylizacji. Dobrze dobrane podkreślą Twój styl i sprawią, że całość będzie wyglądała świetnie.

Powrót do góry
facebook